7 Şubat 2012 Salı

Kar Kış Günleri

Nasıl bir kar gördük bu sene..Lapa lapa..İş yeri bile 2 gün evden çalışma hakkı verdi.Yoksa Gebze gelinecek gibi değildi.Kar izlemek, karda yürümek,kar topu oynamak her türlü kar aktivitesini gerçekleştirdim.Tepsi yada naylon poşetle bayırdan kaymak hariç..Ona da içim gitmedi değil :)

Bu kış baya gezdim diyebilirim.İki hafta kadar önce Ankara daydım.Meğer ne güzel yerleri varmış Ankara nın.Tunalı Hilmi de gezdik.Sonra Tapas diye bi yerde oturduk.Gayet hoş mekandı.Sonra Sephora da gezdim ben bir de orda akşam düğüne gideceğimiz içinbir kaç ürün alıp makyaj yaptırdım :) Aldığım üründen çok memnunum bu arada.Makyaj yapan kız cildimin kesinlikle peeling e ihtiyacı olduğunu söyledi.Vee hemen bana Estee Lauder ın peeling ve nem maskenisi satıverdi.İki kez kullandım ve gayet memnunum tavsiye ediyorum.Fiyatı biraz tuzlu ama değer.

Önümüzdeki hafta iş semineri için Antalya da bulunacağım.Dedim ya bu kış geziyorum.Cuma yola çıkacağım için  eşyalarımı toparlamak ve ütülerle geçiyor bu günler.Malum hepsi bir akşama sığmıyor maalesef.

İş yoğunluğum geçen haftaya göre çok rahat.Sana bile yazamıyorum sevgili blogger.Anla halimi.Şööyle geçmiş yazılarıma baktım.Bu ay 3. seneyi doldurmuşuz, 4.seneye giriyoruz.Nice güzel yazılara diyelim o zaman ! :)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.