26 Aralık 2012 Çarşamba

30. haftadayım :)

Nasıl desem bi yorgunluk, bi uyku hali...Bi boşvermişlik dürtüsü yanında süslenme hevesi.Gülme ile ağlama arası o tatlı karışım.Uyku ile uyanıklık arası gülümseme hali.Bir kaç gündür böyleyim.Hoş Abimin nişanı sonrası  rehavetten mi kaynaklı bu ruh hali bilemedim.
22 Aralık Cumartesi abim nişanlandı.Güzel bir nişan oldu.aile içi hoş bir ortamdı.Sonrasında ise Cahide ye eğlenmeye gittik.İlk bir saatlik tutukluktan ve adapte olma sürecinden sonra ortama ayak uydurduk.1.80-1.90 arası boylarda değişen kadın kılığında erkekler yada gay arkadaşlar eğlenceli görüntüler sundular.
Ortam çok ama çok ilginçti.

Pıt pıt öyle tekmeler atıyor ki dışarıdan görünmemesi mümkün değil artık.Şuan uyuyor ama uyanıkken çok seviniyorum hareketlerine.Bazen dışarıdan tişörtümün gömleğimin şişip kabardığı belli oluyor mu acaba diye tedirgin oluyorum asansörde,metroda.Karnım baya sertleşti.Heyecanım gittikçe artıyor.Alınacak bir sürü şey varmış gibi hissediyorumçAslında pişik kremi şampuan ve bebek bezi dışında çok birşey kalmadı gibi.
Herşeyi halletik sayılır.Mobilyaları da geldi mi tamamm

İsim hala bulamıyorum.Şu ana kadar işte bu olsun diyerek içime sinen bir isim olmadı.Olduysa da bir kaç dakika düşündükten sonra soğuyorum o isimden.En son Doğa ismi çok güzel demiştim ama unisex olması düşündürdü beni.Onun dışında aklımda Yiğit, Onur,Canberk gibi isimler var.Babasının aklında ise Janbek ve Kemal.Bakalım nasıl karar vereceğiz.

Akşama sinemaya gitmek istiyorum.Gündemden çok uzak kalmışım gibi.Şamil in annesi de bizde ama bakalım.Hobbit i izlemek istiyorum 3D.

En son Zülfü Livaneli nin Serenad adlı romanını okudum ve eminim okumasaydım eksik biri olacaktım.Bu kadar iddalıyım çünkü bana birçok şey kattığını düşünüyorum.Çok sürükleyici ve güzel bir roman.Şuan ise elimdeki kitap Amin Maalouf "Semerkant".Ömer Hayyam ı tanıdım bu kitapta.Daha çok başlarındayım ama oldukça güzel görünüyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.